KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15848371
nr 1584 8371
Erti Vist, "Porträtt av ett ägg". Signerad, daterad -70. Olja på duk, 54x45 cm, yttermått inklusive ram: 57x48 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 11 december 2023
kl 20:45:29
300 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
1.200 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr